Internetowy album fotograficzny PRZEŁOM BIAŁKI I PIENIŃSKI PAS SKAŁKOWY – Zapraszamy

Udostępnij!

Internetowa promocja przyrodniczego albumu fotograficznego „PRZEŁOM  BIAŁKI  I PIENIŃSKI  PAS  SKAŁKOWY” – Nowa Biała – Krempachy – Dursztyn    cztery pory  roku

Z przyjemnością przedstawiamy czytelnikom, mieszkańcom i turystom  przyrodniczy  album fotograficzny „Przełom Białki i Pieniński Pas Skałkowy, poświęcony w całości rezerwatowi i najbliższej okolicy w czterech porach roku. Wybrane fotografie ułożone są  według klucza od Cisowej Skały w Nowej Białej i skierowane w kierunku wschodnim  poprzez Przełom Białki, Krempaskie Skałki i Dursztyńskie Skałki, kończąc na Czerwonej Skale w Dursztynie. Jest to najpiękniejsza część Pienin Spiskich na odcinku około 4 km w linii prostej.

Autorami publikacji są: Jan Krzysztofek, Franciszek Pacyga i Barbara Paluch. Gościnnie zdjęcia udostępnili: Michał Adamowski, Staszek Krzystofek, Igor Stanisławski, Jakub Świst, Prof. Valde – Nowak.  Autorkami wybranych wierszy są: Mieczysława Faryniak, Maria Krzysztofek, Barbara Paluch.

Album zawiera 104 strony, w tym 236 barwnych fotografii, mapkę wybranego regionu  oraz wiersze.  Drukowany w formacie A4, w twardej  okładce, wydanie komputerowe I, druk pilotażowy.

Kontakt z wydawcą,  e-mail :  krempachy.promocja@onet.pl , Tel. 508

(FP – 12.09.2015 r.)